Kondiční posilování

Soubory animovaných cvičení - Kondiční posilování

Na těchto stránkách najdete animované obrázky a popisy cvičebních sestav, které vyučuje V.Botlíková v hodinách Kondičního posilování (dále KP).

Animovaná cvičení slouží jako výukový materiál v elektronické podobě k podpoře domácího cvičení a přípravy studentů a studentek ČVUT, kteří navštěvují hodiny KP. Všechna cvičení jsou tedy podrobně popsána a předcvičena v hodinách KP včetně vysvětlení jejich účinku, možných chyb v provedení a správného průběhu pohybu. Studenti si však mohou jednotlivá cvičení ještě na svém počítači v klidu prohlédnout a připomenout v domácím prostředí.

2007 - Stránky s animacemi dvou posilovacích tréninků (pro muže a pro ženy) byly vytvořeny autory Vlaďkou Botlíkovou, Lukášem Jozífkem, Jiřím Kortánkem a Radkem Pekařem v rámci projektu Web pro výuku TV, podporovaného grantem Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2007.

2008 - Stránky s animacemi Abecedy posilovacích cvičení (celkem 109 animovaných posilovacích cvičení) byly vytvořeny autory Pavlem Slavíkem, Vlaďkou Botlíkovou a Jiřím Kortánkem v rámci projektu Web pro výuku TV, podporovaného grantem Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2008. Stránky nově graficky upravil a implementoval do již funkčních stránek webmaster Radek Pekař.

2010 - Stránky s animacemi Abecedy posilovacích cvičení byly doplněny o 11 nových animací, které byly vytvořeny autory Pavlem Slavíkem, Vlaďkou Botlíkovou, Jiřím Kortánkem a Petrem Voříškem v rámci projektu Web pro výuku TV 4, podporovaného grantem Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2010. Stránky nově graficky upravil a implementoval do již funkčních stránek webmaster Radek Pekař.

Veškerá zde uvedená cvičení jsou chráněna autorským zákonem a nesmí být použita pro komerční účely bez svolení autorů.

Soubory posilovacích tréninkových plánů ke stažení:

 
Tato webová stránka byla vytvořena s podporou grantu od Fondu rozvoje vysokých škol na rok 2007, 2008, 2010 a 2012.